O nas

O nas

Istniejemy od 1972 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Przez 20 lat Studium działało przy jednej z największych central handlu zagranicznego Textilimpex. Od 1992 roku działamy samodzielnie. Naszych słuchaczy możemy liczyć w tysiącach, a wśród nich znajdują się znani politycy i ludzie biznesu. Stało się już tradycją, że kształcimy całe rodziny z pokolenia na pokolenie.

W latach 2000 – 2015 używaliśmy nazwy Studium Języków Obcych „Szuster”.

Obecnie szkolimy wszystkie grupy wiekowe: dzieci, młodzież szkolną, studentów, osoby pracujące oraz seniorów, bo w każdym wieku warto uczyć się języków obcych.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i utrzymywany od lat przez naszą wykwalifikowaną kadrę lektorską i native speakerów wysoki poziom. Wypracowaliśmy nowoczesny program i techniki nauczania, które przynoszą wymierne rezultaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje w dziedzinie szkoleń językowych – najbardziej efektywne włączamy do naszego programu nauczania.

W szkoleniach kładziemy nacisk na komunikację językową, jednakże rozwijamy wszystkie umiejętności, tzn. słuchanie, pisanie i czytanie.

Posiadamy akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty na prowadzone kursy oraz Certyfikat Wiarygodnej Szkoły Językowej Nr 10096694.

Jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych PARP, co umożliwia finansowanie naszych kursów ze środków publicznych, w tym unijnych.

Jako szkoła od lat ściśle współpracujemy z British Council w przygotowaniu słuchaczy do egzaminów Uniwersytetu Cambridge, szczególnie First Certificate in English, IELTS i Business English Certificates: BEC Vantage, BEC Higher.

Jesteśmy Cambridge English Exam Prepartion Centre biorącym udział w programie partnerskim Addvantage oraz Centrum Egzaminacyjne TELC.

Od 2006 roku jesteśmy zaangażowani w realizację projektów szkoleniowych współfinansowanych przez Unię Europejską, w tym projektów międzynarodowych finansowanych w ramach Erasmus+.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów.