O nas

To już 50 lat!

Właśnie minęło 50 lat odkąd uczymy języków obcych. Jest to ciągle ta sama szkoła, chociaż nazwa się zmieniała: dawniej „Textilimpex”, później „Szuster” a obecnie MLC – Modern Languages Centre. Wykształciliśmy językowo tysiące studentów i cały czas wraz z doświadczonymi lektorami dbamy o wysoki standard nauczania.

Jakość to gwarancja sukcesu!

Anna Idzikowska
Dyrektor Zarządzający

1 listopada 2015 roku zmieniliśmy nazwę marketingową na Studium Języków Obcych MLC – Modern Languages Centre. Jakość oferowanych przez nas usług, kadra lektorska oraz siedziba pozostały bez zmian.

Istniejemy od 1972 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Przez 20 lat Studium działało przy jednej z największych central handlu zagranicznego Textilimpex. Od 1992 działamy samodzielnie. Naszych słuchaczy możemy liczyć w tysiącach, a wśród nich znajdują się znani politycy i ludzie biznesu. Stało się już tradycją, że kształcimy całe rodziny z pokolenia na pokolenie.

W latach 2000 – 2015 używaliśmy nazwy Studium Języków Obcych „Szuster”.

Obecnie szkolimy wszystkie grupy wiekowe: dzieci, młodzież szkolną, studentów, osoby pracujące oraz seniorów, bo w każdym wieku  warto uczyć się języków obcych.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów.