Start w nowe życie!

Od marca br. prowadzimy kursy języka polskiego dla dwóch grup ukraińskich we współpracy ze Spółdzielnią Socjalną NOVENTA, która realizuje projekt „Start w nowe życie!” współfinansowany ze środków EFS w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Nasi słuchacze wykazują się ogromnym entuzjazmem i zapałem ćwicząc na zajęciach wszystkie umiejętności językowe z naciskiem na mówienie. Kilka razy mieli również okazję wziąć udział w krótkich wycieczkach, podczas których mogli sprawdzić swój polski w autentycznych, codziennych rozmowach.

Jedna z grup zakończyła swój 112-godzinny kurs 28 lipca, a każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający poziom językowy. Życzymy im powodzenia i zachęcamy do doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem polskim. Jesteśmy pewni, że druga grupa zakończy swój kurs za kilka tygodni z tak samo świetnym wynikiem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem kursu języka polskiego dla obcojęzycznych pracowników lub szkolenia w ramach projektu, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne, stacjonarnie jak i online. Zajęcia dostosowujemy do potrzeb słuchaczy, a nasi lektorzy posiadają duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego.